2013. január 18., péntek

következő rész!!!

Következő rész:

Eközben a suliban:

Calla elmondta a többieknek, hogy elrejtett egy nyomkövetőt a kabátomban. Így könnyen megtaláltak és leszámoltak az ellenséggel, de Derek nem tudott róla csak akkor, amikor meglátta az asztalon a GPS-t. Benne úticélnak az a ház volt beállítva, ahol fogvatartottak.
- Itt van Clay?- kérdezte Derek.
- Igen Derek, itt van, de szigorúan megtiltom, hogy oda menj! Ránk itt van szükség, Caly megvédi magát, bármi baj legyen, mert ő erős! És ő is azt akarná, hogy itt maradj, és harcolj.
- De én menni akarok! Meg kell mentenem a szerelmem!
- Nem lehet! Ha elkapnak és megölnek az nekünk és Claynek se lenne jó!

Eközben ahol fogva tartanak:
Itt van egy bomba, amit mi szépen elrejtünk az iskoládban és felrobbantjuk a barátaid és a szerelmed. - mondta a fogva tartóm, miközben gúnyosan vigyorgott.
- Ne mert bántani őket!- kiáltottam, és dühösen nekirontottam a rácsnak. Csodák csodájára kinyílt. Szabad voltam! Elkezdtem szaladni, ahogy csak tudtam, míg főútra nem értem. Ott lestoppoltam egy sofőrt, és megkértem, vigyen el a vámpírok és vérfarkasok akadémiájára. Ott találkoztam Derekkel, és elmondtam nekik, a fogva tartóim tervét.
Eljött a harc napja:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése